חיות וחוויות
חיות וחוויות רבקה שפר חוג ריתמיקה לגיל הרךיום הולדת עם חיותחוג חיות לילדיםיום הולדת פינת ליטוףחוג חיות דתייום הולדת זוחליםיום הולדת תוכיםיום הולדת פיסול בלוניםחוג חיות בבית אבות רבקה שפר

מבצעים

חוג חיות לילדים

חוג חיות לילדים - חוג בעלי חיים לילדים בכל גיל

חוג חיות וחוויות - חוג בעלי חיים. חוג מרתק המעניק חוויה לימודית אדירה.
בחוג חיות לילדים ניכנס לעולמם המופלא של בעלי-חיים, השוכנים באוויר במים וביבשה, בעלי-חיים המוכרים לכל הילדים,
ובעלי-חיים נדירים שלא תראו במקומות אחרים.
בחוג נכיר את בעלי החיים. החוג מתקיים מזה למעלה מ 10 שנים,בהדרכת רבקה שפר -  מורה וגננת מוסמכת בכירה בעלת תעודת הוראה ותואר בחינוך, והמלצות אינספור, המתמחה בזואותרפיה (חינוך סיוע ושיקום באמצעות בעלי-חיים).
 
רק אצלנו בחוג חיות וחוויות, כל ילד מקבל בכל מפגש שני דפים:
האחד - דף צביעה,
והשני - דף להרים, על נייר כרומו משובח, בצבע מלא, בו ניתן ללמוד אודות בעל החיים אותו היכרנו ועליו למדנו בחוג, כך שבסוף שנת הלימודים יש לכל ילד ספר חיות של כ 40 דפים צבעוניים יפים ומשובחים.
 
בין לקוחותינו המרוצים: אלפי הורים וילדים, בתי-ספר, גני-ילדים מכל המגזרים, מתנ"סים, ויצ"ו וישובים.
 

כיצד מתנהלת הפעלת חוג חיות?

הדרך הנכונה להפעיל חוג חיות

מידי שבוע אנו מביאים בעל חיים חדש וכדי שההפתעה תהיה מושלמת – אנו מביאים את בעל חיים בכלוב מכוסה. באופן זה הילדים מתרגלים לשבת ולהתאזר בסבלנות ולא מתנפלים על בעל החיים עם בואו.

הילדים מתיישבים מסביב, ואנו מתחילים עם שיר פתיחה קבוע אשר מכין את הילדים לקראת בעל החיים, ולאחר מכן אנו מסירים את הכיסוי מהכלוב. אנו מכירים את בעל החיים ולומדים אודותיו באופן חווייתי הכולל תנועה שירים סיפורים ומשחקים ומאפשרים לכל הילדים שרוצים לגעת בעדינות בבעל החיים

ככל שהגיל רך יותר – אני מקנה פחות מידע מפורט ומרבה להפעיל את הילדים בשירים ותנועה.

יש לציין כי ככל שהגיל רך יותר המוטוריקה העדינה של ידי הילדים לא מפותחת דיה, והפעלת השרירים עלולה להיות חזקה מדי. לכן, אם נותנים לילד להחזיק בעל חיים עדין, כגון אוגר, האוגר עלול להימחץ או לנשוך. על כן אסור לאפשר לילד להחזיק את בעל החיים, אלא רק ללטפו בעדינות, ולא להושיט אצבע לכיוון הפנים של בעל החיים. ילדים אוהבים להאכיל וללטף, וכך הם מתרגלים להענקה ולנתינה. גם בעלי החיים צריכים להיות מורגלים למגע עם ילדים. כך לדוגמא כל בעלי החיים שלנו רגילים למגע עם ילדים.

פעמים רבות קורה שילד אשר איננו מכיר בעל חיים פוחד ממנו. כתוצאה מכך הילד לא ירצה להשתתף בפעילות. במיוחד, כאשר הפעילות כוללת ליטוף. לכן פעילות בגן, שהוא המקום המוכר לילד נוסכת בילד תחושת ביטחון.

הפעילות מסתיימת בשיר פרידה קבוע.

לאחר הפעילות אני משאירה דפי צביעה לילדים וגם דף בצבע מלא להורים, המסייעים לזכור את בעל החיים שפגשנו ולהפנים את הידע שרכשנו.

 במשך השנה אנו מכירים בעלי חיים רבים, ביבשה, במים ובאויר, ובהם: יונקים, זוחלים, עופות, דגים, דו-חיים ועוד.
בעלי החיים נמצאים תחת פיקוח וטרינארי.
בין בעלי החיים ניתן למצוא:
באויר: יוני טווס, תורים צוחקים, ציפורי שיר, תוכונים, ציפורי אהבה, קוקטיילם, לורי סווינסון, גאקו ועוד.
זוחלים: נחשים, טרנטולות, חלזונות, איגואנות ועוד.
יונקים: חתולים, ארנבונים, שורקנים, אוגרים, עכברונים, חמוסים ועוד.
תוכנית הלימודים של חוג חיות וחוויות מותאמת בין היתר ל:
לעונות השנה - סתיו, חורף, אביב וקייץ.
ולחגים: ראש השנה, חנוכה, טו בשבט, פורים, פסח ושבועות.


פעילות חיות וחוויות עומדת בכל התקנות. יתרה מכך, מכיוון שאנו שומרי שבת, הרי שמעבר לעמידה בתקנות המחייבות, כל בעלי החיים זוכים ליום מנוחה נוסף - יום השבת. מומלץ לקרוא עוד על הלכות צער בעלי חיים.מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
*שם:   *טלפון:   אימייל:

   

 
דף הבית|אודותינו|החיות שלנו|לקוחות ממליצים|צור קשר